TANK CLEANING HOSE FOR, VP MAJOR 50MMX40MTR
All hoses continuity tested (to under 6 Ohms per/mtr) and certified prior to dispatch. Tankwash Hose (Black/Yellow with Logo) for VP Major Twin Nozzle Tank Washing Machine: 2” (50 mm) nominal bore.
REF NO : 590780