STRIPPER INSULATED AUTOMATIC, LENGTH 195MM 0.03-10MM2
Description
With recessed wire cutter for Cu and Al conductors, stranded up to 10 mm² and single wire up to 6 mm2.
Length : 195 mm.
REF NO : 611745
Category Strippers Insulation Automatic
Package Qty 1 PRS
Description
Length : 195 mm.