SOCKET WRENCH 12POINT S.STEEL, 19MM/SQ DRIVEX19MM (3/4")
Description
Made of stainless steel, suitable for work
with stainless steel bolt to avoid “contact corrosion”. When ordering, please indicate the size of the square drive opening at the back of the socket : 9.5 mm (3/8"), 12.7 mm (1/2"), 19.0 mm (3/4").
REF NO : 616867
Category Socket Wrench 12 Point Stainless Steel
Package Qty 1 PCS
Description