BRASS SHIM 150MMX5MTRX0.35MM
Supplied in the following standard sizes: 1) 125 mm x 5 mtr
2) 150 mm x 5 mtr
3) 175 mm x 5 mtr
Please specify if you require sizes other than those listed above.
BRASS SHIM 150MMX5MTRX0.35MM
REF NO : 672426
2) 150 mm x 5 mtr
3) 175 mm x 5 mtr