BRASS SHIM 175MMX5MTRX0.16MM
Description
A solid shim stock of precision laminated brass.
The thin stock can be cut easily with metal shears.
Supplied in the following standard sizes: 1) 125 mm x 5 mtr
2) 150 mm x 5 mtr
3) 175 mm x 5 mtr
Please specify if you require sizes other than those listed above.
BRASS SHIM 175MMX5MTRX0.16MM
REF NO : 672442
Category Brass Shims
Package Qty 1 SHT
Description
2) 150 mm x 5 mtr
3) 175 mm x 5 mtr